Eskişehir İnşaat | Oğuz Kaya İnşaat Hakkında

Oğuz Kaya İnşaat Hakkında

Heska İnşaat 2004 yılında, faaliyetlerine başlamış olup; şuan itibari ile 19 Adet bina teslimi gerçekleştirmiştir. 19 Adet bina içinde, toplamda 172 aileyi bu kısa dönemde ev sahibi yapmanın onurunu yaşamaktadır.
 
Özellikle Eskişehir Yenibağlar Mahallesinde yoğunlaşan inşaat faaliyetleri, siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talepler nedeniyle, henüz toprakta iken satışları tamamlanmaktadır.
 
Gelişen Eskişehir'in en müstesna semtlerinden olan Yenibağlar Mahallesi'nde inşaat faaliyetlerinin yoğunlaşmasının nedeni olarak, bu semtimizin aşırı derecede gelişmeye müsait bir durumda olmasından kaynaklanmaktadır.
 
Yenibağlar Mahallesinde, ESPARK gibi büyük alışveriş merkezlerinin bulunması, Anadolu Üniversitesi, Sosyal ve Kültürel alanların, Eğlence ve dinlenme mekanlarının çok olması nedeniyle ev sahibi olmak için en çok tercih edilen semt olmuştur. Bu talebin karşılığı olarak, siz değerli müşterilerimize, semtimize ve Eskişehir'e yakışır inşaatlar yapmak Heska İnşaat'ın temel misyonları arasına girmiştir.
 
Biten inşaatlarımızı ve devam eden projelerimizi yerinde görmeniz, ev sahibi olma hayalinizde size yardımcı olacaktır.
 
Heska İnşaat kurulduğu günden günümüze, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine prensip edinerek çalışmalarına son hızı ile devam etmektedir.
 
Vizyon ve Misyonumuz doğrultusunda süren çalışmalarımız içerisinde, referanslarımızı sizlere sunuyoruz.
 
Bizlere güvenerek, Heska İnşaat'tan ev sahibi olan diğer müşterilerimiz en sağlam referanslarımızdır.
 
Günümüz ekonomik düzeninde, sizlerin uygun koşullar ve ödeme imkanları ile, kaliteli ve bir ömür boyu ikamet edeceğiniz evlerin teslimi yapmamız, bizlerin en büyük mutluluk kaynağıdır.
 
Sizlerden aldığımız güven, iş ahlakının getirdiği özveri ve güleryüzlü insan ilişkilerimizin getirdiği anlayışımızla, kendi mekanlarımızda kullanmadığımız inşaat malzemelerini sizlerin mekanında kullanmayacağımız garantisi sunmaktayız.

Fotoğraf

Toggle

Başlık Yerleşimi

Tercihleri Sıfırla